Telefony Białystok

Telefony Xiaomi w Białymstoku

Dragonist.pl miał naprawdę niepozorne początki. Już sporo lat temu zebrała się grupka entuzjastów nowych telefonów. Zaczęli przyglądać się dostępnym na rynku produktom, a dzisiaj sami oferują m.in. telefony, smartwatche i akcesoria telefoniczne.

Telefony od Xiaomi

Xiaomi to najważniejszy partner Dragonist.pl. Firma znana jest przede wszystkim z produkcji telefonów komórkowych, z flagowymi urządzeniami z serii MI na czele. Są to telefony wydajne, trwałe i dobrze wycenione. Właśnie z tego powodu najważniejsze z ich modeli trafiły do oferty naszego sklepu. MI nie jest oczywiście jedyną serią tego producenta, które można znaleźć u nas. Inne telefony też można u nas znaleźć. U nie tylko telefony, ponieważ oprócz komórek Xiaomi produkuje także wiele innych, niezwykle ciekawych rzeczy.

Inteligentne otoczenie z Xiaomi 

Telefony to zdecydowanie najważniejszy segment oferty Xiaomi. W tym momencie wspaniale sprzedają się zwłaszcza urządzenia xiaomi redmi 5 plus, xiaomi redmi note 5, czy xiaomi redmi 6. Warto jest jednak bliżej przyjrzeć się także innym propozycjom, na przykład dronom Mi, które wyposażone są w kamery rejestrujące obraz w rozdzielczości 4K. Jest to naprawdę znakomita jakość.

Inne interesujące urządzenia od Xiaomi to lampy włączane dzięki zbudowanemu s nie czujnikowi ruchu. Wśród mniej popularnych produktów Xiaomi znaleźć można również zaskakująco wydajne filtry powietrza, którymi możne poprawić jakość powietrza w domu, a specjalna technologia Xiaomi gateway sprawia, że można realizować postulaty idei domu inteligentnego, czyli sterowanego przez Internet.    

Na markę Xiaomi stawiamy przede wszystkim z jednego bardzo ważnego powodu. Jest to producent szeroko rozumianej elektroniki, który w przystępnej cenie oferuje przedmioty, których bardziej markowe odpowiedniki są po prostu bardzo drogie. Xiaomi to jakość za przystępne pieniądze.

Zobacz również