Rankingi

Jaki Xiaomi do 800

Xiaomi można albo kochać albo można za nim przepadać. Jednak prawda jest taka, że nie ma producenta, który za tak niewiele oferuje tak dużo. Warto więc zobaczyć jakie produkty obecnie z tej marki warto będzie kupić.

1. Xiaomi Mi A1

To niezwykle ciekawe urządzenie, które kupimy już za mniej niż 1000 złotych. Za tą kwotę otrzymamy dobrą słuchawkę, która nie ma specjalnie oryginalnej bryły, ale prezentuje się całkiem dobrze. Na pokładzie smartfona jest procesor Snapdragon 625, układ graficzny Adreno 506 a także 4 GB RAM. Urządzenie proponowane w dwóch wariantach, gdy chodzi o pojemność 32 GB oraz 64 GB. Urządzenie wyróżnia się tym spośród innych sprzętów marki, że pracuje na czystym Androidzie. To dobra opcja dla tych, którzy nie chcą pracować na nakładkach producentów.

2. Xiaomi Pocophone F1

Niedrogi i wyjątkowo dobrze przygotowany i wyposażony. Pocophone to zupełnie nowa marka przygotowana przez Xiaomi. Urządzenie, które wzbudziło sensację. Po pierwsze dostajemy chłodzoy cieczą Snapdragon 845 i aż 6 GB RAM. Taka konfiguracja jest dostępna w najlepszych flagowcach nie w urządzeniach sprzedawanych w cenie około 1500 złotych. Urządzenie nie jest tak efektowne jeśli chodzi o wygląd, ale daje naprawdę komfortową, szybką i wydajną pracę. Dostajemy takżę potężny akumulator 4000 mAh.

3. Xiaomi Mi6

Zeszłoroczny flagowy model od Xiaomi otrzymał obłą, błyszczącą konstrukcję i gdy się na niego spojrzy nie widać, że mamy do czynienia z tanim sprzętem. Wielka w tym zasługa wyjątkowego wzornictwa jakie udało się wypracować. W środku Xiaomi otrzymuje osiem rdzeni Snapdragon 835 a także 4 albo 6 GB RAM oraz układ graficzny Adreno 540. Mocne podzespoły sprawiają, żę urządzenie jest szybkie i może konkurować z najlepszymi flagowcami. Ekran ma przekątną 5,15 cala i jest w rozdzielczości Full HD, a sama matryca wykonana jest w technologii IPS.

4. Xiaomi Mi8Xiaomi Mi8 to flagowy model na bieżący rok. Przygotowany jako naturalny zastępca dla Mi6. W nazewnictwie firmy nie pojawiła się 7. Również i tym razem na pokładzie znajdziemy Snapdragon 845 i 6GB pamięci RAM. Kolejna zaleta to ekran AMOLED z przekątną 6,2 cala. Telefon pracuje na Androidzie z nakładką MIUI 9. Otrzymał dwa tylne aparaty z dobrą przysłoną, dzięki czemu jakość zdjęć jest na wysokim poziomie. Dostajemy baterię z niezłą pojemnością i szybkim ładowaniem.

5. Xiaomi Mi Mix 2

To jedna premier producenta, która budzi największe zainteresowanie. To odświeżona wersja Mi Mix. To urządzenie, które chcą nawiązać do flagowców. Wyróżnia się między innymi duży ekran z matrycą IPS i przekątną 5,99 cala. Proporcje ekranu to 18x9. Na pokładzie Snapdragon 835 oraz do tego 6 GB RAM. Nie jest to urządzenie najnowsze, jednak wykonane solidnie i tańsze niż flagowce, dlatego warto się nim zainteresować. Całość uzupełniona jest solidną baterią, która uzupełniona zostaje także szybkim ładowaniem. Cena urządzenia to około 2000 złotych w większości sici sklepów. Jeśli w sieci dobrze się poszuka uda się coś na tym sprzęcie nieco zaoszczędzić. Wersja z 8 GB RAM wyceniana była początkowo na 3 tysiące złotych i posiadała także ceramiczną obudowę. 

Zobacz również