Rankingi

Jaki najlepszy telefon 2018 kupić?

1. Samsung Galaxy Note 9

Jeśli kogoś stać na drogie urządzenia i chce mieć najlepszy sprzęt tego roku to Samsung Galaxy Note 9 będzie idealnym wyborem. W prowadzonych testach wypadł doskonale pod każdym względem i bez wątpienia jest to flagowiec godny polecenia. Dostajemy urządzenie wodoszczelne, dobrze wykonaną obudowę i aktywne piórko do ręcznych notatek. Bardzo duży wyświetlacz HDR AMOLED z doskonałą jakością i jasnością obrazu. Urządzenie działa szybko, wydajny procesor i 6 albo 8 GB robią dobrą robotę. Do tego 128 albo 512 GB pamięci. Sprawny czytnik linii papilarnych, wszystkie nowoczesne formy łączności. Akumulator bezprzewodowo ładowny z pojemnością 4000 mAh. Dostajemy takżę dobrze pracujące, wydajne aparaty a nawet wyjście klasyczne słuchawkowe, z którego wielu producentów rezygnuje.

2. Huawei P20 Pro

To propozycja idealna dla osób, które liczą na wysokiej jakości zdjęcia. Pod tym kątem urządzenie wyróżnia się spośród innych smartfonów. Dostajemy trzy tylne aparaty, Podstawowy to szerokokątny 40Mpx dodatkowo czarno biały 20 Mpx i do tego trzeci 8 Mpx. Przedni aparat również wyjątkowy 24 Mpx, który pozwoli na wyjątkowe zdjęcia selfie. Pozwala również kręcić filmy w 4K. W górnej części ekranu notch, ale jeśli ktoś ma takie życzenie można go ukryć. Dostajemy 6 GB Ram i procesor Kirin 970, najlepszy z danej firmy. Akumulator 4000 mAh. To jedno z najlepszych i najładniejszych na rynku urządzeń.

3. Sony Xperia XZ3

To również dobra propozycja z wyższej półki. System android 9 i do tego wydajny Snapdragon 845. Zostaje jednak w tyle za Samsungiem ponieważ dostaje tylko 4 GB RAM i 64 GB pamięci masowej. Bateria również ma mniejszą pojemność bo 3300. Telefon jednak pracuje szybko, dostał wyświetlacz OLED ze wsparciem HDR więc prezentuje się ładnie. Jest takżę bezprzewodowe ładowanie i wodoszczelność.

4. Apple iPhone Xs

To marka, którą albo się kocha albo nienawidzi. Jeśli patrzeć obiektywnie na iPhone XS to trzeba powiedzieć, że to bardzo dobry i nowoczesny sprzęt. Oczywiście bardzo drogi, ale mniejsza cena sprawiałaby że miano elitarnej firmy zostałoby utracone. Jeśli więc chcecie mieć doskonały sprzęt ale nie z Androidem to wybór powinien paść na Xs albo Xs Max.

5. LG G7 ThinQLG

G7 to urządzenie z wyświetlaczem o wydłużonych proporcjach 19,5 na 9 co oznacza, że urządzenie jest dość wysokie, ale jednocześnie węższe niż wielu konkurentów. Do tego zaokrąglone tylne szkło, dlatego trzymanie w ręku jest wygodne, podobnie jak obsługa sprzętu. Estetycznie świetnie się prezentuje. Nie ma wyświetlacza AMOLED, ale IPS LCD, ale radzi sobie bardzo dobrze, topowy SnapDragon i do tego 4 GB RAM.

6. LG V30

To propozycja z najwyższej półki dla osoby, które stawiają na stylistykę. Sprzęt jest jednym z najładniejszych na rynku. Dostajemy szklano metalową obudowę, która jest wodoszczelna. Takżę duży wyświetlacz OLED otoczony cienkimi ramkami, imponuje jakoscią obrazu. Takżę wydajny procesor, nowoczesna łączność bezprzewodowa.

7. Google Pixel 2 XL

To wyjątkowy sprzęt, który pracuje bardzo szybko, jednak jest bardzo drogi. Jego wielką zaletą jest czysty system Android bez nakładek. Do tego bardzo dobry aparat. Dostajemy wszystkie udoskonalenia i nowoczesne formy łączności, jednak za to trzeba w sumie zapłacić bagatela blisko 4 tysiące złotych. Pod względem jakości zdjęć najlepszy sprzęt tego roku. 

Zobacz również